W tegorocznym, tradycyjnym już, Konkursie na „Najlepszego Sportowca” naszej szkoły zwyciężył SEBASTIAN KRÓTKI z kl.3HKGreprezentując szkołę w takich dyscyplinach jak: tenis stołowy, drużynowe-pływanie, zawody w piłce siatkowej halowej i plażowej różnego szczebla.

Drugie miejsce przypadło ZUZANNIE PLINCIE z kl.3ERP.  ZUZIA, to przede wszystkim siatkarka, ale także reprezentowała szkołę w drużynowym pływaniu na szczeblu powiatowym i rejonowym.

Trzecie miejsce ex aequo zajęły CELINA RUCKA i KLAUDIA ŚMIETANA z klasy 3ERG. CELINA i KLAUDIA uczestniczyły w zawodach: drużynowych w tenisie stołowym szczebla szkolnego, powiatowego i półfinału wojewódzkiego.

Dla przypomnienia, Konkurs na Najlepszego Sportowca ZSEG trwa cały rok szkolny i punktowane są wszystkie uczestnictwa w zawodach sportowych uczniów, ranga zawodów, zdobyte przez nich miejsca, oraz ocena z wf /nie mniej niż dobry/, a także ocena z zachowania /nie mniej niż dobre/, która często ma decydujący wpływ na końcowy wynik konkursu.

Najlepsi: sportsmen i sportsmenki szkoły otrzymali oprócz pamiątkowych statuetek /za I miejsce/ i pamiątkowych medali i dyplomów, także stypendium za wyniki sportowe.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Opracował: Wiesław Wojnar