Znamy już mistrzów konkursu „Kulinarne Pasje”, w którym uczniowie klas 7 i 8 wykazali się niezwykłą pomysłowością w przygotowaniu fantazyjnych deserów.

 

Jury konkursowe w swojej ocenie kierowało się przede wszystkim kreatywnością, estetyką aranżacji oraz doborem składników nadesłanych prac. 

Wasza kreatywność i umiejętności kulinarne przerosły nasze oczekiwania! 

 

 Gratulujemy zwyciężczyniom 👌🏆

 

1 miejsce - Małgorzata Madzia -"Leśny mech"

2 miejsce - Ewelina Ferfecka - "Sernik o smaku białej czekolady z curdem mango"

3 miejsce - Olga Gumola -"Kolorowa tęcza"

 

1 wyróżnienie - Kamil Jucha -"Owocowy sernik"

2 wyróżnienie - Amelia Jaworska - "Śmietankowo-truskawkowe piramidki"

 

Po odbiór dyplomów 

i cennych nagród zapraszamy do ZSEG w Cieszynie

 

     

     

 

                                     

 

 

AP