Znamy już mistrzów konkursu „Kulinarne Pasje”, w którym uczniowie klas 7 i 8 wykazali się niezwykłą pomysłowością w przygotowaniu fantazyjnych deserów.
Jury konkursowe w swojej ocenie kierowało się przede wszystkim kreatywnością, estetyką aranżacji oraz doborem składników nadesłanych prac.
Wasza kreatywność i umiejętności kulinarne przerosły nasze oczekiwania!
Gratulujemy zwyciężczyniom 

1 miejsce - Małgorzata Madzia -"Leśny mech"
2 miejsce - Ewelina Ferfecka - "Sernik o smaku białej czekolady z curdem mango"
3 miejsce - Olga Gumola -"Kolorowa tęcza"
1 wyróżnienie - Kamil Jucha -"Owocowy sernik"
2 wyróżnienie - Amelia Jaworska - "Śmietankowo-truskawkowe piramidki"
Po odbiór dyplomów
i cennych nagród zapraszamy do ZSEG w Cieszynie


